Řešení pro kryogeniku

Máte dotazy? Naší obchodní zástupci Vám rádi odpovědí:

Go to store

Řešení pro kryogeniku jsou sady etiket CRYO odolné vůči extrémně nízkým teplotám pro termotransférový potisk spolu s vhodnou termotransférovou páskou.

Etikety pro kryogenická použití byly navrženy pro potřeby laboratoří k potisku údajů pacienta a také čárových kódů a 2D kódů. Etikety spolu s potiskem zaručují přesnou a bezpečnou identifikaci laboratorních vzorků uchovávaných v tekutém dusíku (-196oC) nebo přepravovaných v suchém ledu (-80oC). Ideální pro lahvičky, zkumavky, eppendorfy, slámky a trubičky o libovolném rozměru a tvaru, také ve spojení s etiketami na uzávěry. Fungují při mnohačetných cyklech zmrazování a rozmrazování, přičemž jsou voděodolné a odolné vůči povětrnostním vlivům.

Etikety charakterizuje stálá přilnavost, především na zakřivených plochách, a také vysoká kvalita textu nebo čárového kódu a 2D kódu, které zůstávají čitelné po uchovávání ve velmi nízkých teplotách.
Etikety pro kryogenické použití mohou být také použity pro identifikaci kovových regálů, hliníkových kazet, kazet s rentgenovým filmem, hliníkových lahviček, krabiček z hliníku a nerez oceli, nástrojů, vybavení a jiných kovových předmětů. Jsou určeny pro dlouhodobé skladování přípravků v tekuté fázi dusíku, a také v plynné fázi, v suchém ledu, v zmrazovacích komorách a jiných obtížných kryogenických podmínkách.

Řešení pro kryogeniku jsou využívané v:

  • tkáňových bankách
  • krevních bankách
  • bankách kmenových buněk
  • klinikách in vitro

Kryogenické etikety jsou přizpůsobeny:

  • rychlému a jednoduchému potisku přímo z Vašeho počítače
  • standardní termotransférorové tiskárně – autorský software se šablonami zjednodušuje potisk etiket.

 

 

Všechny naše produkty je možné zakoupit přímo:

Zeptejte se na řešení