etiCALLS – náš veletržní hit

etiCALLS – náš veletržní hit

Dynamicky se rozvíjející laboratorní a farmaceutické odvětví vyžadují zvláštní řešení, které díky spojení znalostí, vědomostí a technologií zaručují adekvátně vysokou kvalitu zkoušek. Etisoft je podporuje nabídkou etiCALLS – komplexního řešení umožňujícícího trvalý monitoring procesu a zaručujíc spolehlivost prováděných laboratorních analýz. etiCALLS je ideálním řešením, které se prověří v extrémních laboratorních podmínkách, podstatné jak z hlediska dobré praxe, tak i každodenní činnosti.

Bohaté zkušenosti a mnohaletá spolupráce Etisoftu s firmami z laboratorního a farmaceutického odvětví znamenají, že nemůžeme chybět na důležitých letošních odvětvových akcích. Příležitostí k setkání je nové představení systému etiCALLS, který je dobře znám a ceněn experty v daném odvětví. Byl obohacen o nové, funkční prvky. Je také podporován uživatelsky přivětivými internetovými stránkami.

Srdečně zveme všechny, kteří mají zájem o moderní řešení a spolupráci, k jednání s námi. Budeme přítomni na:

  • Výstavě POLMEDLAB 2017 prezentující aktuální nabídku firem působících pro potřeby farmaceutických a laboratorních odvětví, která se uskuteční v Mezinárodním veletržně-kongresovém centru EXPO Krakov od 3.–6. září 2017. Tato událost doprovází XIX. sjezd Polského spolku laboratorní diagnostiky.
  • Podzimním Sympoziu farmaceutického a kosmetického průmyslu, které se koná v hotelu Windsor v Jachrance od 18. do19. října. Letošní setkání specialistů bude zasvěcen mj. modernizaci ve farmaceutických závodech, optimalizaci a efektivnosti výroby a také použití inteligentních řešení měření jakosti.
  • Kongresu světového farmaceutického průmyslu, spojeného s Kongresem světa kosmetického průmyslu. Tento je naplánován v hotelu Premium Ambasador v Lodži ve dnech od 7. do 9. listopadu, kde je možné se seznámit s aktuálními a budoucími trendy a odvětvovými novinkami.

Zveme Vás k návštěvě našich stánků!

Máte dotazy? Naší obchodní zástupci Vám rádi odpovědí:

Zeptejte se na řešení